Dzień dobry

Cześć,

Z rozpoczęciem pisania bloga nosiłem się od dłuższego czasu. Mam wrażenie, że codzienne doświadczenia, które wynoszę z pracy zawodowej i bycia ojcem, a także przemyślenia na temat informacji zdobywanych z książek, szkoleń, czy konferencji mogą być ciekawe dla wielu osób, którym bliskie jest zwinne zarządzanie oparte na wartościach.

Jednocześnie ciekawią mnie opinie innych osób na temat moich przemyśleń, stąd forma bloga, w której mogę liczyć na informację zwrotną.

Z góry uprzedzam, że posty będą raczej krótkie – nie potrafię pisać i mówić dużo. Większość biznesowych książek, jakie czytałem zawiera 20%-30% cukru w cukrze, a reszta to ozdobniki i zapychacze – nie moja bajka.

Poza zagadnieniami biznesowymi będę poruszał różne inne tematy. Zobaczymy. Życzę Wam dobrego roku 2019. Jigoro Kano powiedział (mogę lekko przekręcać, akurat teraz szczęśliwie nie mam dostępu do Internetu), że nie warto porównywać się z innymi osobami, ale z samym sobą, z wczoraj. Życzę Wam i sobie, żeby takie porównanie wypadało korzystnie, niezależnie od dziedziny, w której się doskonalimy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *